قیمت سقف کاذب طرح دار

قیمت سقف کاذب طرح دار

در دنیای امروز ضرورت حضور سقف کاذب بیش از هر زمان دیگری حس می شود. در واقع استفاده از سقف سنگین به تنهایی معنا ندارد و باید انواع مختلف سقف سبک مانند سقف کناف، نورگیر سقفی و سقف پاسیو را در ساختمان ها اجرا کرد. سقف کاذب طرح دار یکی از محصولات ویژه در این بخش است که می توان با کمک آن زیبایی خاصی را در خانه ایجاد کرد. در این مطلب قصد داریم درباره قیمت این سازه و شرایط خرید آن اطلاعات لازم را بیان کنیم. مسلما با استفاده درست از این مطالب می توانید برای اجرای سقف کاذب طرح دار تصمیم خود را بگیرید.

مزایای سقف کاذب طرح دار

امروزه اجرای سقف کاذب طرح دار بیش از هر زمان دیگری رونق پیدا کرده است. در واقع مزایای ویژه سقف کاذب طرح دار باعث شده است که در بسیاری از محیط ها از آن استفاده شود. سقف کاذب می توان صدای محیط را به خوبی جذب کند و از این لحاظ برای از بین بردن آلودگی های صوتی بسیار مناسب است. انجام تعمیرات در سقف کاذب بسیار آسان است و به سرعت انجام خواهد شد. نکته جالب این است که با استفاده از سقف کاذب می توان نورپردازی های بی نظیری ایجاد کرد که حس فوق العاده ای را در شما ایجاد می کند.

با استفاده از سقف کاذب تمامی سیم ها و لوله ها پنهان می شود. سقف کاذب طرح دار به دلیل نقش زیبایی که بر روی خود دارد زیبایی خاصی به محیط شما می دهد و جذابیت آن را چند برابر خواهد کرد. خوشبختانه سقف کاذب نیز مانند سقف حیات خلوت و سقف استخر دارای خاصیت عایق قوی است و اجازه عبور گرما را نخواهد داد. با توجه به مزایای فراوانی که در سقف کاذب طرح دار وجود دارد، بهتر است که شما هم برای اجرای آن دست به کار شوید.

شرایط قیمتی سقف کاذب طرح دار

سقف کاذب طرح دار یکی از بهترین مواردی است که می توانید در داخل خانه ها از آن استفاده کنید. این موارد دارای طرح های زیبایی هستند که می توانند احساس فوق العاده ای را در شما ایجاد کنند. در واقع طرح ها به کار رفته در این محصول دارای تنوع بسیار زیادی است و هر کس با توجه به سلیقه خود می تواند انتخاب مناسب را انجام دهد. به صورت کلی قیمت سقف کاذب طرح دار نسبت به موارد ساده بیشتر است که باید برای آن فکری اساسی بکنید. معمولا این نوع از سازه بیشتر در محیط های تشریفاتی بزرگ مانند تالارها، هتل ها و سالن تشریفات دیده می شود که با هدف زیباسازی محیط نصب شده اند. برای اینکه بتوانید از شرایط قیمتی مناسبی در این مورد برخوردار شوید،‌ باید عوامل مختلف موثر بر قیمت را بررسی کنید.

همچنین بخوانید: نورگیر حبابی

قیمت سقف کاذب طرح دار

همچنین بخوانید: سقف پاسیو

عوامل موثر بر قیمت سقف کاذب

زمانی که شما می خواهید سقف کاذب طرح دار را اجرا کنید،‌ باید در مرحله اول اندازه گیری محیط به خوبی انجام شود. در واقع بعد از اندازه گیری می توان قیمت نهایی را تعیین کرد. بدون شک هر چقدر که متراژ سقف کاذب بیشتر باشد،‌ هزینه انجام آن برای شما بیشتر خواهد شد. نکته بعدی که بر قیمت نهایی تاثیر می گذارد، نوع مواد به کار رفته در سقف کاذب است. در داخل سقف کاذب از مصالح مختلفی مانند پی وی سی و گچ استفاده می شود. هر کدام از این مواد اولیه دارای قیمت مشخصی هستند که به همین دلیل به صورت مستقیم بر روی قیمت نهایی آن تاثیر می گذارند.

هر چقدر که این مواد مرغوب تر باشند،‌ به همان نسبت قیمت نیز برای شما با افزایش بیشتری روبرو خواهد شد. شرکت مجری سقف کاذب نیز در قیمت تاثیرگذار است. در واقع شرکت های مختلف هزینه ی متفاوتی برای خدمات خود در نظر گرفته اند که شما می توانید به سراغ بهترین شرکت ها در این زمینه بروید. با توجه به اهمیت بالای موارد ذکر شده، همواره تلاش کنید تا از بهترین شرایط قیمتی برخوردار شوید.

نورگیر ساز؛ مجری حرفه ای سقف کاذب طرح دار

با توجه به اینکه سقف کاذب طرح دار در بسیاری از شرایط باید اجرا شود، بهتر است که انجام آن را به افراد حرفه ای بسپارید. شرکت نورگیر ساز دارای تجارب زیادی در این بخش است و به شما کمک می کند که در کمترین زمان ممکن این سازه را در اختیار داشته باشید. نیروهای این شرکت دارای تجربه و مهارت زیادی هستند و اجرای سقف کاذب را با بالاترین کیفیت ممکن انجام خواهند داد. همچنین این شرکت شرایط قیمتی مناسبی را برای سایر خدمات خود همچون بارانگیر و سقف ورودی ساختمان قرار داده است.اگر قصد اجرای سقف کاذب برای منزل یا محل کار خود  اجرا کنید با شماره :09121261792 تماس بگیرید.

.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مشاوره چت واتساپ
ارسال پیام در واتساپ